מלכה מזוקקת

EAU DE VIE DE BIÈRE

מלכה מזוקקת מתבססת על בירה מלכה בהירה, מחלוצות בירות הבוטיק הישראליות ובירת הדגל שלנו. המלכה הבהירה עשירה בטעמים ייחודים הודות לתהליך הבישול שלה, בו משולבים תפוזים שלמים וזרעי כוסברה.

מלכה מזוקקת מיושנת

EAU DE VIE DE BIÈRE​

מלכה מיושנת היא למעשה המלכה המזוקקת שעברה תהליך יישון מבוקר בחביות עץ אלון צרפתי ואמריקאי. תהליך זה העניק לה את הצבע הענברי הזהוב ואת הטעם העמוק של עץ אלון חדש ווניל. אחרי היישון בחביות יצרנו בלנד מדויק ועשיר המאזן בין טעמי הגרעינים, העץ והתבלינים של המלכה הבהירה. משקה ארומטי, הרמוני ומיוחד במינו.

מלכה ג'ין

ג'ין ברמה עולמית עם טוויסט מקומי

ג'ין ישראלי ראשון ויחיד מסוגו אשר זוקק במיוחד מבירת בוטיק מקומית, מלכה בהירה.
 שנתיים של מחקר, טעימות וירידה לפרטים הקטנים והקסומים ביותר של עולם הזיקוק והתיבול הניבו ג'ין קלאסי ומעודן, עם טוויסט מקומי ייחודי. עשבי תיבול ותבלינים מקומיים כמו מלפפון בלדי ויסמין המתמזגים בצורה מושלמת עם ערער ואנג'ליקה הקלאסיים. בנוסף, תבלין ייחודי של הג'ין שלנו הוא המסטיקא (השרף של אלת המסטיק) – תבלין נדיר ויקר ערך המזוהה עם תרבות יוון וטורקיה אך נמצא גם במרחבי הגליל, שם שוכנת מבשלת מלכה. ביוון המסטיקא הינו גם כינוי למשקה המיוצר מתבלין זה, אך נדיר במיוחד למצוא אותו כתוספת לג'ין. לבסוף, בכדי לכבד את הבסיס המלכותי של המשקה, הוספנו ארומות של מלפפונים בלדיים בטכניקה הדומה לדריי הופ (הוספת כשות לבירה בסוף תהליך התסיסה לטובת ארומות בלבד), אשר האדירו את הטעם והארומה של מלפפון טרי.